bip.gov.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Zamek Książąt Pomorskich - Muzeum w Darłowie

Archiwalny BIP

Kontakt

Zamek Książąt Pomorskich - Muzeum w Darłowie

 

ul. Zamkowa 4 76-150 Darłowo
tel./fax. +48 94 314 23 51
E-mail: biuro@zamekdarlowo.pl


Dyrektor Muzeum

mgr Konstanty Kontowski
E-mail: kkontowski@zamekdarlowo.pl


Dział Administracyjny

Kierownik administracyjny: Irena Michalska

Tel./fax. +48 94 314 23 51
E-mail: imichalska@zamekdarlowo.pl

 

Referent ds. administracyjnych: mgr Natalia Tomaszewska
E-mail: ntomaszewska@zamekdarlowo.pl

 

Dział Finansowy

Główna księgowa: mgr Katarzyna Śmigielska 
E-mail: ksmigielska@zamekdarlowo.pl


Spec. ds. sprzedaży: Marzena Florek

E-mail: mflorek@zamekdarlowo.pl


Dział Muzealny

St. kustosz: mgr Konstanty Kontowski 
E-mail: kkontowski@zamekdarlowo.pl

 

Dokumentalista: mgr Renata Potomska 
E-mail: rpotomska@zamekdarlowo.pl

 

Asystent: mgr Ewelina Trzeciak

E-mail: etrzeciak@zamekdarlowo.pl

 

Asystent: Karol Matusiak 
E-mail: kmatusiak@zamekdarlowo.pl

 

 

 
 

Drukuj

Wytworzył(a):

Udostępnił(a): system (2014-02-09 20:37:17)

Ostatnio zmodyfikował(a): Karol Matusiak (2018-06-18 09:50:19)