bip.gov.pl

Biuletyn Informacji Publicznej Zamek Książąt Pomorskich - Muzeum w Darłowie

Archiwalny BIP

Kontakt

Dyrektor Muzeum

mgr Konstanty Kontowski
E-mail: kkontowski@zamekdarlowo.pl


Dział Administracyjny

Kierownik administracyjny: Irena Michalska
Tel./fax. +48 94 314 23 51
E-mail: imichalska@zamekdarlowo.pl

Referent ds. administracyjnych: mgr Natalia Tomaszewska
E-mail: ntomaszewska@zamekdarlowo.pl


Dział Finansowy

Główna księgowa: mgr Katarzyna Śmigielska
E-mail: ksmigielska@zamekdarlowo.pl


Dział Muzealny
 

St. kustosz: mgr Konstanty Kontowski
E-mail: kkontowski@zamekdarlowo.pl

 

Dokumentalista: mgr Renata Potomska
E-mail: rpotomska@zamekdarlowo.pl

 

Asystent: Karol Matusiak
E-mail: kmatusiak@zamekdarlowo.pl

 

Młodszy dokumentalista: Mateusz Matejek

E-mail: mmatejek@zamekdarlowo.pl

 

 

 

 
 

Drukuj

Wytworzył(a):

Udostępnił(a): system (2014-02-09 20:37:17)

Ostatnio zmodyfikował(a): Karol Matusiak (2017-04-12 09:26:17)